Juhatus

Eesti Õdede Liidu juhatus on alates 01.maist 2021  6 - liikmeline:

Anneli Kannus EÕL President; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; telefon +372 5512 837

Gerli Liivet EÕL Asepresident; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; telefon +372 5144 312

         Marleen Mägi Põhja piirkonna juht See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

         Siiri Puru Lõuna piirkonna juht See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

         Viru piirkonna juht Tiina Riistan See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

         Kersti Ossaar Lääne piirkonna juht See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 EÕL finantsjuhtimist korraldab koos juhatusega:

Pilleriin Lekko-Kutateladze finantsjuht - raamatupidaja pSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

NB! EÕL tehingutes on allkirjaõiguslikud vaid juhatuse liikmed.