Üldkontakt

Eesti Õdede Liit

Aadress: Koidu 20-34
Tallinn 10136 Eesti
Harjumaa 

Registrikood: 80023096

Telefon: +372 55525508

Üldinfo: info@ena.ee

Registri info: register@ena.ee

Raamatupidamine: raamatupidamine@ena.ee

Arveldusarved

SEB EE671010052031980001

SWED EE732200221014003403

Kui tuled meile külla:
Kontor asub Wismari ja Loite tänava nurgal. Sissepääs on Loite tänaval asuvast väravast.  

Kontorit ümbritsevatel tänavatel ja parklates on parkimine tasuline.

Juhatus

_DSC2321_highres
Anneli Kannus
EÕL President

anneli.kannus@ena.ee

+372 5512 837

Gerli Liivet
Gerli Liivet
EÕL Asepresident

gerli.liivet@ena.ee

 +372 5144 312

Marleen Mägi
Marleen Mägi
Põhja piirkonna juht

marleen.magi@ena.ee

 

Siiri Puru
Siiri Puru
Lõuna piirkonna juht

siiri.puru@ena.ee

 

Tiina Riistan
Tiina Riistan
Viru piirkonna juht

tiina.riistan@ena.ee

 

Kersti Ossaar
Kersti Ossaar
Lääne piirkonna juht

kersti.ossaar@ena.ee

 

 EÕL finantsjuhtimist korraldab koos juhatusega:

Renate Lekko, finantsjuht – raamatupidaja raamatupidamine@ena.ee 

EÕL tehingutes on allkirjaõiguslikud vaid juhatuse liikmed.

EÕL volikogu

PIIRKOND
ESINDAJAD VOLIKOGUS
PIIRKONNA JUHT
Põhja piirkond: Tallinn, Harjumaa, Raplamaa, Hiiumaa, Läänemaa
Maret Niinepuu
Marleen Mägi marleen.magi@ena.ee
Lõuna piirkond: Tartumaa, Valgamaa, Võrumaa, Põlvamaa, Jõgevamaa
Eda Mudalomp, Daisi Nõmmik, Alice Venski, Madeann Alamets, Maarja Pundonen
Siiri Puru siiri.puru@ena.ee
Lääne piirkond: Saaremaa, Pärnumaa, Viljandimaa, Järvamaa
Sirlika Loitmets, Ülle Older, Imbi Jäe, Kätlin Lillemaa
Kersti Ossaar kersti.ossaar@ena.ee
Viru piirkond: Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa
Ivika Meekler
Tiina Riistan tiina.riistan@ena.ee
Seltsingute juhid
Aina Saarma, Katti Kõrve, Tuuli Albrant, Erika Pärnala, Liis Kristiin Vaher, Sirle Puidak
Volikogu juht
Aina Saarma
aina.saarma@ena.ee

Seltsingute juhid

EÕL SELTSINGUD
Juht
MEILIAADRESS
TELEFON
Vaimse tervise õenduse seltsing
Liis Kristiin Vaher
vtos@ena.ee
+372 56 955 608
Kliinilise õenduse seltsing
Katti Kõrve
katti.korve@itk.ee
+372 5635 3408
Intensiivõenduse seltsing
Tuuli Albrant
tuuli.albrant@kliinikum.ee
+372 5398 8422
Terviseõenduse seltsing
Aina Saarma
aina@medendi.ee
+372 521 8580
Hambaraviõdede seltsing
Sirle Puidak
sirle.puidak@gmail.com
+372 53319 281
Hooldustöötajate seltsing
Erika Pärnala
erikaparnala@gmail.com
Õendusüliõpilaste seltsing