Üldkontakt

Eesti Õdede Liit

Aadress: Koidu 20-34
Tallinn 10136 Eesti
Harjumaa 

Registrikood: 80023096

Telefon: +372 55525508

Üldinfo: info@ena.ee

Registri info: register@ena.ee

Raamatupidamine: raamatupidamine@ena.ee

Arveldusarved

SEB EE671010052031980001

SWED EE732200221014003403

Kui tuled meile külla:
Kontor asub Wismari ja Loite tänava nurgal. Sissepääs on Loite tänaval asuvast väravast.  

Kontorit ümbritsevatel tänavatel ja parklates on parkimine tasuline.

Juhatus

Foto 0016
Anneli Kannus
EÕL president
Foto 0020
Gerli Liivet
EÕL asepresident
Foto 0012
Irina Kuznetsova
Põhja piirkonna juht
DSC_6617
Siiri Kullamaa
Lõuna piirkonna juht
Foto 0029
Tiina Riistan
Viru piirkonna juht
Foto 0027
Kersti Ossaar
Lääne piirkonna juht

 EÕL finantsjuhtimist korraldab koos juhatusega:

Renate Lekko, finantsjuht – raamatupidaja raamatupidamine@ena.ee 

EÕL tehingutes on allkirjaõiguslikud vaid juhatuse liikmed.

EÕL volikogu

PIIRKOND
ESINDAJAD VOLIKOGUS
PIIRKONNA JUHT
Põhja piirkond: Tallinn, Harjumaa, Raplamaa, Hiiumaa, Läänemaa
Maret Niinepuu
Marleen Mägi marleen.magi@ena.ee
Lõuna piirkond: Tartumaa, Valgamaa, Võrumaa, Põlvamaa, Jõgevamaa
Eda Mudalomp, Merlyn Kund, Maarja Pundonen, Kersti Kivi
Siiri Puru siiri.puru@ena.ee
Lääne piirkond: Saaremaa, Pärnumaa, Viljandimaa, Järvamaa
Sirlika Loitmets, Ülle Older, Imbi Jäe, Kätlin Lillemaa
Kersti Ossaar kersti.ossaar@ena.ee
Viru piirkond: Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa
Ivika Meekler, Maie Türkson
Tiina Riistan tiina.riistan@ena.ee
Seltsingute juhid
Aina Saarma, Katti Kõrve, Tuuli Albrant, Erika Pärnala, Laura Oisalu Aet-Anu Raudkivi, Romet Matsiselts
Volikogu juht
Aina Saarma
aina.saarma@ena.ee

Seltsingute juhid

EÕL SELTSINGUD
Juht
MEILIAADRESS
TELEFON
Vaimse tervise õenduse seltsing
Laura Oisalu
vtos@ena.ee
+372 5564 6619
Kliinilise õenduse seltsing
Katti Kõrve
katti.korve@itk.ee
+372 5635 3408
Intensiivõenduse seltsing
Tuuli Albrant
tuuli.albrant@kliinikum.ee
+372 5398 8422
Terviseõenduse seltsing
Aina Saarma
aina@medendi.ee
+372 521 8580
Hambaraviõdede seltsing
Aet-Anu Raudkivi
aet.raudkivi@hambapol.ee
+372 5565 4208
Hooldustöötajate seltsing
Erika Pärnala
erikaparnala@gmail.com
+372 516 4318
Õendusüliõpilaste seltsing
Romet Matsiselts
romet.matsiselts@gmail.com
+372 555 74540.