Kaitsta oma nahka 365 päeva aastas on elustiil

Kaitsta oma nahka 365 päeva aastas on elustiil

Kas teadsid, et kuni 80% naha enneaegsest vananemisest on põhjustatud valgusest? Kuidas end selle eest kaitsta?

Päikesevalgus on meie suur sõber, aga ka vaenlane. „Kahjulikud ultraviolettkiired – ka need, mis jõuavad meieni läbi pilve – võivad põhjustada enneaegset vananemist, pigmendilaike ja teisi nahakahjustusi,“ tõdeb Laboratorios Babé tootejuht Hurmi Krikk. „Enneaegset vananemist, mis enamjaolt tekib liigsest kokkupuutest päikesekiirgusega, nimetatakse fotovananemiseks. Selle tagajärjel hakkavad nahale ilmuma kortsud, nahk lõtvub ja ilmnevad enneaegsed pigmentatsioonihäired.“

Samamoodi tekitavad enneaegset vananemist ka nähtav valgus ja infrapunakiirgus. „Suureks probleemiks on tänapäeval sinine ekraanivalgus,“ jätkab Krikk. „Ekraanide HEV-valgus paneb naha kiiremini vananema, mõjutades isegi sügavamaid nahakihte kui UV-valgus.“

Igapäevane naha kaitsmine pole kunagi varem olnud nii lihtne!

Laboratorios Babé tootevalikus on täiskasvanutele viis erinevat Super Fluid SPF 50 emulsiooni näole, mis kaitsevad nahka igas olukorras ning kohanduvad ideaalselt kandja naha ja elustiiliga. „Veekindlad emulsioonid on ülikerge vedela tekstuuriga, mis imenduvad kiirelt, sobides ideaalselt kasutamiseks jumestuse all,“ märgib Hurmi Krikk. „Super Fluidid on antioksüdantse toimega ning tagavad nahale tugeva, laia spektriga kaitse nii UVA- ja UVB-kiirguse kui ka ekraanidest kiirgava sinise HEV-valguse eest. Samuti kaitsevad nad keskkonnasaaste eest.“ Emulsioonid sobivad ka tundlikule nahale, ei kipita silma sattudes ning on dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt testitud.

Super Fluid SPF 50 emulsioon annab tänu hüaluroonhappele nahale rikkaliku niisutuse, jättes pale meeldivalt siidiseks. Sobib kõigile nahatüüpidele, isegi kõige tundlikumale.

Super Fluid SPF 50 tooniv emulsioon annab nahale loomuliku ja ühtlase tooni. Koostises olev hüaluroonhape tagab küllusliku niisutuse. Tulemus on kaunis ja katsudes siidine. Sobib kõigile nahatüüpidele, isegi kõige tundlikumale.

Super Fluid SPF 50 matistav emulsioon jätab naha siidiseks ja matiks ning annab kerge niisutatud tunde. Sisaldab niatsiinamiidi, millel on rasueritust reguleeriv toime. Õlivaba emulsioon sobib kõigile nahatüüpidele, eriti näidustatud on see aga kombineeritud, rasusele ja aknele kalduvale nahale. Ei tekita komedoone.

Uus Super Fluid SPF 50 matistav tooniv emulsioon annab loomuliku ja ühtlase tooni. Tulemus jääb matt ja siidine ning nahk kerge ja niisutatud tundega. Koostis sisaldab niatsiinamiidi, millel on rasueritust reguleeriv toime. Õlivaba emulsioon sobib kõigile nahatüüpidele, kuid on eriti näidustatud kombineeritud, rasusele ja aknele kalduvale nahale. Ei tekita komedoone.

Super Fluid SPF 50 emulsioon pigmendilaikudega nahale niisutab ja ühtlustab nahatooni ning muudab pale klaariks. Toode ennetab ja vähendab tumedaid laike tänu stabiilse C-vitamiini ja traneksaamhappe sünergilisele toimele. Rikkaliku niisutuse tagab hüaluroonhape. Sobib kõigile nahatüüpidele, eriti pigmendilaikudega nahale.

Super Fluid on nüüd olemas ka lastele!

Uus Super Fluid Pediatric SPF 50 emulsioon on mõeldud lastele, kes on vanemad kui 6 elukuud. Ülikerge vedel tekstuur hajub ja imendub kergesti. Toode sisaldab prebiootikume, mis aktiveerivad naha loomulikku kaitsevõimet ja taastavad barjäärifunktsiooni, ning pantenooli, karnosiini ja hüaluroonhapet. Sobib kõigile nahatüüpidele, ka tundlikule nahale. Pediaatriliselt testitud.

 

Tundliku naha kindel abiline!

Saatejuht, erilahenduste ja sisuturunduse toimetaja Eve Kallaste:

„Päikesekreeme õppisin väärtustama hiljem, kui oleksin pidanud, ja nüüd ongi mu põsesarnade all päikese tekitatud pisikesed pruunikad pigmendilaigud. Õnneks on neid siiski vähe, sest kohe, kui nägin, kuidas päike keskikka jõudvale näonahale mõjub, hakkasin otsima ühtaegu tõhusat ja nahasõbralikku päikesekaitsekreemi. Babé Super Fluid on rohkematki, kui oodata oskasin, sest lisaks sellele, et toode teeb pai tundlikule nahale, on tegemist emulsiooniga, mille kaitsefaktor on suisa 50. Boonusena leidub valikus ka tooniv variant. Just viimane teeb mulle eriti rõõmu, sest suvel ei tahaks ju meikimisele aega kulutada! Seetõttu sai mu lemmikuks päiksekaitsetooteks Babé Super Fluid SPF 50 tooniv emulsioon näole. Tooniv emulsioon kohaneb näonaha tooniga ning näeb väga loomulik välja. Tulemus on kaunis ja tervist toetav!“

Viimased uudised

Õdede väärtus majanduses

Mida rohkem õdesid on ja jääb tervishoiud, seda rohkem on meil terveid inimesi.

Ohtlikud nakkushaigused on välditavad

Vaktsineerimine on väga tõhus meetod, millega kaitsta end vaktsiinvälditavate haiguste eest.

Riigi tegevus tervishoiuteenuste kvaliteedi tagamisel

Kas riigiasutuste kehtestatud eesmärgid ja nõuded aitavad tagada, et tervishoiuteenused oleks kvaliteetsed?

(Raha)Investeeringud õdedesse

Kõik investeeringud, mis töötajasse tehakse, on vahetus seoses patsiendiga.

Jagades hoolt ja headust

Hooldaja töö nõuab suurt empaatiat, kannatlikkust ja oskust suhelda rahulikult ning mõistvalt.

Silmapaistvad teadustööd õendusvaldkonnas

Eesti Õdede Liit tunnustab teadustöid, mida on eelnevalt avalikult tutvustatud ja praktikasse rakendatud.