Partnerid

Tööjalatsid ja vabaajajalatsid OmaKinga perelt EÕL liikmetele

Kvaliteetsed ja mugavad tööjalatsid on tervishoiu valdkonnas töötavatele inimestele väga olulised. Teame väga hästi, mida tähendavad pikad päevad jalgadel ja keegi meist ei soovi kogeda tööpäeva lõpuks väsinud jalgu. Kui juba varakult enne tööpäeva lõppu unistad ainult pehmest diivanist või tugitoolist, siis on see selge märk sellest, et vajad ergonoomilisi jalatseid, mis aitavad Sul naeratus näol pika tööpäeva lõpuni vastu pidada.

Siinkohal ongi hea meel teada anda, et koostöös kodumaise jalatsibrändiga OmaKing, saame pakkuda kergeid, ergonoomilisi ja hingavaid tööjalatseid oma liikmetele soodsamalt.

Eesti Õdede Liidu liikmetel on nüüdsest hea võimalus soetada vastupidavad ja mugavad tööjalatsid 15% tavapärasest hinnast soodsamalt. Soodustus kehtib kõikidele tavahinnaga jalatsitele ja ei kehti jalatsitele, millel on juba käimas aktiivne sooduskampaania.

Soodustuse kasutamine on lihtsamast lihtsam, ava OmaKing’a e-pood ja sisesta tellimisel kupongi koodi lahtrisse EÕL liikmetele mõeldud sooduskood ÕED ja soodustus rakendub koheselt.

Et ka vabal ajal oleks Sinu jalas parimad kodumaised jalatsid, siis laieneb tööjalatsitele soodustus ka kõikidele OmaKing’a brändi stiilsetele ja mugavatele vabaajajalatsitele. Soodustus hõlmab ka uut modernse ja põhjamaise disainikeelega TOKU brändi, kus on samuti esindatud väga trendikad ja praktilised jalatsid.

Omaking’a e-poest leiab kingad, pastlad, toasussid, sandaalid ja võimlemissussid nii naistele, meestele kui ka lastele. Sind ootavad sama soodustuse raames ka sisetallad, jalatsipaelad ja hooldusvahendid, et saaksid oma jalatsite eest heaperemehelikult hoolt kanda.

Kõik tööjalatsid ja vabaajajalatsid valmivad käsitööna OmaKing’a toredate disainerite ja aastatepikkust kogemust omavate meistrite ühise jõupingutuse tulemusena. Erinevalt masstoodangust läbib iga jalatsipaar alati ka individuaalse kvaliteedikontrolli, tagamaks, et jalatsid teenivad Sind kaua kaua.

Lisaks e-poele oled oodatud külastama ka OmaKing’a mõnusat bloginurka, kust leiad põnevaid ja harivaid postitusi jalatsite valdkonnas. Kui Sulle pakub näiteks huvi, millised on head tööjalatsid, siis postituses „Tööjalatsid, mis ei väsita Sinu jalgu“ saadki põgusa ülevaate koos kõigi OmaKing’a poolt pakutavate tööjalatsitega.