Sisuturundus: Professionaalsed lahendused ravimite ladustamiseks, ettevalmistuseks ja jaotamiseks

Sisuturundus: Professionaalsed lahendused ravimite ladustamiseks, ettevalmistuseks ja jaotamiseks

Ravimite ettevalmistamine, manustamine, ladustamine ja transportimine peab olema hästi korraldatud. Selleks, et toetada ravimite käitlemise vastutusrikast, täpsust ja täit tähelepanu nõudvat tööd, on Šveitsi meditsiinitarvikute tootja Wiegand AG koos õendusspetsialistidega välja töötanud professionaalseks kasutamiseks mõeldud ravimite jaotusüsteemid. Neid süsteeme saab mugavalt kombineerida Eesti meditsiinimööblitootja Merianto kapisüsteemidega – terviklik lahendus, mis lihtsustab oluliselt tervishoiutöötajate tööd.

Wiegandi ravimite jaotussüsteemid sobituvad ideaalselt Eesti meditsiinimööblitootja Merianto Medicali ISO – moodul kapisüsteemidega ning neid saab ka kärudes hästi ladustada ja tõhusalt transportida.

Juba üle 40 aasta on Wiegand koos õendusspetsialistidega välja töötanud oma teada-tuntud siniseid jaotussüsteeme – need on muutnud ravimite manustamist oluliselt hõlpsamaks ja turvalisemaks. Sinised ravimimahutid täiendavad üksteist ideaalselt ja on omavahel vabalt kombineeritavad. Eri kasutusviiside ja vajaduste jaoks mõeldud mahutid säästavad aega ja ruumi ning tagavad patsiendiohutust.

Wiegandi uus ravimikandik ühendab ravimijaotussüsteemi ISO moodulsüsteemiga, seetõttu sobivad kandikud mis tahes ISO standardiseeritud kappi või kärusse. Ladustamise, transpordi, kohaletoimetamise ja tagastamise vahel saab luua suletud tsükli.

Wiegandi spetsialistid on hooldekodude, haiglate ja muude ambulatoorsete asutuste tööprotsessidega väga hästi kursis ja jagavad oma heal meelel oma ekspertteadmisi, et aidata ravimite jaotussüsteeme valida.

Ravimite ettevalmistuse turvalisus nädalasüsteemi abil

Nädalasüsteem on väga efektiivne ja turvaline lahendus patsientidele ravimite ettevalmistuseks ja manustamiseks. Patsiendile nädala jooksul manustatavad ravimid paigutatakse nädala algul iga patsiendi individuaalsesse MediDispenser ravimijaotajasse, iga päeva kohta üks ravimijaotaja.

MediDispenser ravimijaotaja on varustatud teisaldavate vaheseintega. Seega on arvestatud ka patsientidega, kes saavad ravimeid kuni 12 korda päevas. Jaotajad saab varustada siltidega, kuhu märgitakse manustamise periood ja patsiendi andmed. See lahendus aitab muuta päevajaotaja ravimite manustamist haiglates ja hooldekodudes veelgi turvalisemaks. Samuti lihtsustavad need jaotajad ravimite võtmist patsientide jaoks.

Järgnevalt paigutatakse MediDispenser ravimijaotajad iga patsiendi individuaalsesse nädalakandikusse. Nädalakandik võimaldab sinna jooksvalt lisada ka näiteks ravimitopse. Nädalakandikud sobivad suurepäraselt nii Merianto Medical ISO-moodulsüsteemi kappidesse.

Patsientide nädalakandikutest võetakse igal hommikul nende vastava päeva MediDispenser ravimijaotajad ning paigutatakse jaotuskandikule.

Jaotuskandikute jaoks on Merianto Medical välja arendanud spetsiaalsed ravimijaotuskärud, mis mahutavad vastavalt 20 või 30 ravimijaotuskandikut ja mis hõlbustavad ravimite toimetamist patsientideni.

Nädalasüsteem optimeerib tööprotsesse hooldekodudes ja haiglates. See süsteem sobib eriti hästi pikaajalise ravi puhul, kui ravimite võtmine toimub väga regulaarselt. Kõikide patsientide nädala ravimid valmistatakse ette protseduuri- või ravimiruumis või apteegis. Nädalakandikud on saadaval erinevas suuruses päevajaotajate jaoks. Samuti võib jaotajad hoida nädalakarpides, hoiukandikutel või nädalamahutis.

Ravimijaotamise süsteemid on ergonoomilised, need tagavad suurema ravimiohutuse, aitavad hoida kokku aega ning muudavad töökeskkonna meeldivamaks ja professionaalsemaks. Wiegandi jaotussüsteeme esindab Eestis Merianto OÜ:

Merianto OÜ

mob 501 8104

https://meriantomedical.com/

sales@merianto.com

Viimased uudised

Pereõed ja perearstid sõlmisid hea tahte koostööleppe

Leppe eesmärk on pereõdede ja perearstide jätkusuutliku koostöö tagamine kõigis Eesti piirkondades.

Mida ütleb ametinimetus?

Ametinimetus rinnasildil peab olema üheselt arusaadav eelkõige patsiendile, aga ka kolleegile.

Kuidas toetada dementsusega inimesi ja nende lähedasi

Dementsuse sümptomite varajane märkamine soodustab varajast diagnoosimist ja ravi.

Kuulmislangus vaevab järjest enam ka noori

Kas kuulmislangus on paratamatus või tuleneb teadmatusest? Vastab aasta õde 2021 Marje Rebane.

Kuidas mõjutas koroonapandeemia õendustudengite praktikat?

Praktika on tervishoiukõrgkoolide tudengitele esimene oluline võimalus saada aimu oma töö olemusest.

Patsiendiohutus – ihaldatud olukord, kui riskid on maandatud ja tõenäosus vigade tekkeks minimaalne

Patsiendiohutus ei ole luksuskaup, vaid kvaliteetse teenuse absoluutne eeldus.