Põhja piirkonna motivatsiooniüritus: JÕULUPÄRJA VALMISTAMINE

Eesti Õdede Liidu põhja piirkond

3. detsember 2022

Põhja piirkonna motivatsiooniüritus: JÕULUPÄRJA VALMISTAMINE

EESMÄRK

Sihtrühm: Põhja piirkonna EÕL liikmed (kuni 20 inimest)
Eesmärk: Jõulupärja valmistamine, ühistegevus
Koolituse kestus: 2 tundi
Koolituse koht: Loomekoda, Tähe 32, Tallinn

Kutsume Põhja piirkonna liikmeid  üheskoos aega veetma ning jõuluhooajaks esimesi ettevalmistusi tegema. Meie koosolemist aitab läbi viia armas Loomekoja perenaine Tiiu oma koduses aga spetsiaalselt kunsti- ja käsitööga tegelemiseks sisustatud töötoas. Tiiu juhendamisel valmistame endale või sõbrale kingituseks kauni jõulupärja. Töötoas saab korraga osaleda kuni 20 inimest. Selleks, et kõik huvilised saaksid oma loomingulise poole valla päästa, pakume töötoas osalmiseks kaks kuupäeva: 19. november ja 3. detsember. Registreerimine avatud eraldi.

Kohapeal on tee/kohvi valmistamise võimalus (presskann/kohvimasin filtriga). Omaosalus on soovi korral endale meelepärase suupiste, tee/kohvimaterjali, kohvikoore kaasa võtmine.

PÄEVAKAVA

Päevakava:
14.00 – 14.15  Kogunemine
14.15 – 15.45 Jõulupärja valmistamine
14.45 – 16.00 Heade emotsioonide, uute kogemuste vahetamine ja kojuminek

Mitteliikmetele

Üritus on ainult liikmetele

Liikmetele

Tasuta

Vabade kohtade olemasolul pereliikme/sõbra osalustasu on 15 eurot. Täpsem informatsioon: marleen.magi@ena.ee

Registreerimine Eesti Õdede Liidu kodulehel kuni kohtade täitumiseni, kuid mitte kauem kui 30. novembrini 2022.a. NB! Registreerimisel võtad kohustuse osaleda. Võetud kohustuse mittetäitmisel on Eesti Õdede Liidul õigus saata sulle tasumiseks motivatsiooniürituse arve. Mõjuvatel põhjustel mitteosalemisest teavitada info@ena.ee enne 30. novembrit 2022. Hilisemal teavitamisel või teavitamata jätmisel või kohale ilmumata jätmise korral osalustasu ei tagastata ja väljastatud arve tuleb tasuda ka Eesti Õdede Liidu liikmel. Eesti Õdede Liit jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

REGISTREERU

Põhja piirkonna motivatsiooniüritus: JÕULUPÄRJA VALMISTAMINE

Loomekoda, Tähe 32, Tallinn