Meie hakkame järjest suvepuhkustelt naasma aga teil loodetavasti veel puhkus kestab.

Juba täna lisasime kodulehele septembrikuu koolitusi. Veel on mõned nädalad, et süveneda EÕL PÕHIKIRJA UUDE VERSIOONI meie siseveebis.  Tänasega laekuvad kooskõlatused ja kommentaarid õendusabi erialade määruse muudatusele ning loodetavasti hakkab uuenenud määrus alates 1.septembrist 2019.a. kehtima!  Koosolekute päevad eriõdede retseptiõiguse küsimuses on sotsiaalministeeriumis paika pandud.

Meie saatsime ära oma mõtted järjekordsele ravijuhisele ning süveneme nüüd tõsistesse dokumentidesse, mida Euroopas arutatakse - ikka eriõe teemadel. Ühtlasi toimuvad kohtumised õenduse- ja ämmeamenduse arengustrateegia teemadel, õendusjuhtide suvekool, juhatuse ja volikogu esinaise koosolek, haigekassa juhatusega kohtumine, õppejõudude koolituse ettevalmistus, artiklite kirjutamine ja palju muudki mahub veel augustisse. Pädevuse hindamise dokumentide parimaks ettevalmistamiseks toimuvad infotunnid TALLINNAS JA TARTUS. FB voos tutvustasime juulis meie partnerite soodustusi (infot vt ka kodulehelt partnerite rubriigist), loodame et partnereid lisandub veelgi.

23.augustil kogunev volikogu arutab laekunud põhikirja küsimusi, et põhikirja lõplik versioon ning 1.novembri kongressi päevakord septembri volikogus kinnitada. 

Mõnusaid sumedaid augustikuu õhtuid soovides ...