EÕL erakorraline kongress 1.novembril 2019.a. Paides peetud. Uus põhikiri 100% poolt häältega vastu võetud! Uus põhikiri hakkab koos üleminekuperioodiga kehtima alates 1.jaanuarist 2020 ning muudatused jõustuvad järk-järgult. Ühtlasi õnnitleme auliikmeid, keda lisandus 6! 

Täna tulid trükisoojad Eesti Õe ajakirjad, seega järgmisel nädalal saab neid juba lugeda. Ajakiri on seekord mahukam, kandes numbrit 3-4/2019.
Ühtlasi on kohe-kohe võimalik ka tellida ajakirja endale paberkandjal postkasti. Jälgi infot kodulehel. Tellimine saab toimuma vaid kord aastas ning kehtib ühe aasta ehk järgmise aasta kohta.

Hoogne tegevus käib nii õenduse- ja ämmaemanduse arengustrateegia ettevalmistamisega kui ka tervishoiu teenuste loetellu teenuste lisamisega, mis puudutavad õe teenust hooldekodus kui ka eriõe teenuseid, samuti retseptiõiguse temaatikat määruste ja seaduse muutmise tasandil.

Novembrikuu volikogu vaatab juba 2020 aasta tegevuskava ning eelarvet. Vaid kuu aja pärast on juba peaaegu jõuluaeg! Jaksu seni

EÕL juhatus otsib volikogu ülesandel AASTA ÕE märgi ideekavandit

Aasta õde on siiani tunnustusele lisaks saanud spetsiaalselt kujundatud klaasvaagna. Sel aastal laekus volikogule ettepanek, et ka Aasta Õde võiks saada „märgi, sõle vms“, et tunnustust kasvõi aasta läbi endaga kaasas kanda. Seega kuulutame välja joonistamiskonkursi AASTA ÕE märgi ideekavandi saamiseks. Ootame Sinu joonistust aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 20.oktoobriks 2019.a.
Pane kirja:

  • Joonistus
  • Suurus, kirjeldus jms mida vajalikuks pead
  • Enda kontaktandmed

Laekunud ideekavandeid saavad hinnata EÕL liikmed meie siseveebis ning EÕL volikogu valib salajase hääletamise alusel välja kolm parimat tööd, kes saavad äramärgitud nii EÕL kodulehel kui ka FB voos koos ideekavanditega. EÕL ei ole kohustust saadetud kavandeid kasutusele võtta, kuid kui Sinu idee meile väga meeldib ja me soovime just selle alusel AASTA ÕE märgi lõpuks kujundada, siis võtame Sinuga uuesti ühendust.

EÕL juhatus kuutab välja SÕNUMITALGUD

Tahaksime väga, et EÕL logoga pluusi, kotti vms kaunistaks mõni teravmeelne mõttetera, tore hüüdlause või lihtsalt sõnum, mida EÕL liikmena tahaksid nii kanda kui edasi anda.

See, mida kirja panna, ei saa olla väga pikk. Pigem lühilause. Ei pea lõppema hüüumärgiga. Pigem peaks meelde jääma. Neid mõtteid võiks olla erinevaid. Toredaid ja ka teravmeelseid. SÕNUMITALGUTEL võib osaleda igaüks, ka see kes ise veel täna pole EÕL liige. Ootame Sinu mõtteid aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 1.oktoobriks 2019.a.