Eesti Õdede Liidul on hea meel teatada, et teadustööde tunnustamise komisjonile laekus päris mitmeid ettepanekuid. Komisjon saab kokku ja arutab järgneva pooleteise kuu jooksul kõik laekunud ettepanekud läbi, et teha EÕL aprilli volikogule omapoolne ettepanek lõplikuks otsustamiseks. Teadustööde tunnustus antakse EÕLi poolt üle iga-aastasel rahvusvahelise Õdede Päeva üritusel. Õdede Päeva tähistame sel aastal aga pisut teistmoodi - nimelt suvekooliga, mis toimub juba mais. Täpsem info aprillis kui avame ka registreerumise, kuupäevad ja koht paigas ning leitav tegevuste kalendrist siseveebist ning koolituste infost siitsamast kodulehelt.

Jaanuari toimus volikogu, veebruaril kohtusid usaldusisikud ja seltsingute esindajad. Koosolekud on toimunud ja järgmised planeeritud nii sotisaalministeeriumi kui ka sotsiaalkindlustusametiga. Nendest arengutest saab kindlasti lugeda just järgmises Eesti Õe ajakirjas. Listikirju saadame regulaarselt kõigile liikmetele ehk kui sa ei saa vähemalt korra kuus meil e-kirja, siis kontrolli registris oma e-maili aadressi.

Järgmine ajakiri Eesti Õde on kavandatud ilmuma märtsi lõpus.
Kaastöid ootame juba 10.märtsiks See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.